***
***

Gün geçtikçe giderek büyüyen nakit ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına çoğu zaman finans desteği almak adına çeşitli kurum ve kuruluşlara başvuruda bulunmamanız gerekmektedir. Tüm dünya ülkelerinde maddi anlamda doğan ihtiyaçlara cevap verebilmek amacı ile kurulmuş olan bankalar bu görevi üstlenmektedir. Ancak bankaların da yetersiz kaldığı durumlar olabilmektedir kimi zaman. Genellikle banka kurumundan değil kredi talebinde bulunmakta olan kişilerin ilgili kullandırım şartlarına uymaması neticesinde kullandırım işleminin yapılamaması neticesinde mağdur olan taraf ihtiyaç sahibi olan bireydir. Bu nedenle kişi maddi destek sağlayabilmek adına artık oldukça fazla sayıda var olmakta olan başka kuruluşlara yönelim göstermektedir.

KREDİ ÇIKARTILIR İLETİŞİM VE ŞİKAYETLER

İlgili kuruluşlara ulaşmanın son derece kolay bir yöntem ile yapılabilmesi,başvuru şartlarının oldukça basit niteliklerde olması,üstelik oldukça çeşitli şekillerde nakit para desteği sağlayabilmesi açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Ulaşımın teknolojini en gözde ürünleri arasında yer almakta olan ve kullanım alanı oldukça geniş internet aracılığı ile yapılabilir olması ve internetten “kredicıkartılır.com” gibi sitelere giriş yaparak seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu site ile oldukça hızlı bir şekilde başvuru imkanınız bulunmaktadır. Üstelik sitenin sunmakta olduğu imkanlar arasında ssk’lı olmayanlar, Kara listede olanlara bile kredi çıkartabilme olanağı bulunmaktadır. Tabi bütün bu hizmetleri belirli bir komisyon karşılığında yapabilmektedir.

İlgili sitede yer almakta olan yorumlardan site hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Genellikle olumlu anlamda yapılan yorumlar neticesinde başvuru sayısı giderek artış göstermektedir. Çoğu bireyin “36 ay vadeli 15.000-TL ye çok acil ihtİyacım var yardım lütfen”,Merhabalar 20.000-TL ye ihtiyacım var puan yüzünden alamıyorum“,İzmir’de hizmet veriyor musunuz?” gibi yorumlar ile başvuru yapma olanağına sahip oldukları yorumlara “Kredi danışmanlık firması olarak gün içinde size ulaşacağız” yada “Konu hakkında size mail yolu ile ulaşıldı” gibi cevaplar verilmektedir. Günde 200 kişiden fazla sayıda başvuru almaları da yapılan olumlu yorumlar arasındadır. Tek şikayet konusu ise yoğunluk nedeni ile dönüş aramalarının gecikmesidir. “Burada neden aranmıyoruz ?” gibi şikayetler ile dile getirilmektedir.

 

Konu Ne Hakkında:
    kredicikartilir com şikayet,kredicikartilir com yorumlar,www kredicikartilir com şikayet

Size Özel Öneriler

***

Comments

  1. Metin dedi ki:

    Acil kredi lazim sicilim bozuk 5326938754

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir